Projektowanie sklepów internetowych

Nazywam się Leszek Sitarz – jestem założycielem i właścicielem firmy Kardo IT.

Jako absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie legitymuję się tytułem magistra inżyniera informatyki. Na co dzień pracuję jako programista w firmie informatycznej, a po godzinach jestem freelancerem realizującym swoje zainteresowania oraz spełniającym zawodowe cele poprzez tworzenie serwisów www, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych i systemów dedykowanych.

Najczęściej wykonuję zlecenia za pośrednictwem portalu Oferia.pl. Projektowanie sklepów internetowych – prestashop sklep. W serwisie Oferia.pl od kilku lat znajduję się w pierwszej trójce najlepszych wykonawców w kategorii Informatyka, Telekomunikacja.
Komentarze:
Oferia.pl

Mój dorobek naukowy i zawodowy został zauważony i doceniony przez magazyn dla programistów SDJ. Artykuł mojego autorstwa: „Jak najłatwiej napisać aplikację mobilną – grę?” ukazał się w numerze majowym 2012 – zapraszam do zapoznania się z publikacją.

Projektowanie sklepów internetowych jest jedną z naszych specjalności w portfolio mamy wiele wykonanych sklepów i zadowolonych klientów. Tworzenie sklepu internetowego jest złożonym procesem jednak dzięki nam cały proces przejdziemy szybko i bez problemów.

WspółpracownicyWspółpracuję z profesjonalnym grafikiem oraz kilkoma programistami.